Zegarek – wymiar estetyczny

zegarek

Zegarek powinien spełniać swoje praktyczne zadanie, czyli informować nas o aktualnym czasie oraz spełniać funkcję estetyczną. Znaczenie ma tutaj przede wszystkim wygląd. Jednak jeśli pojawia się problem z zapachem, nie możemy go bagatelizować.

Skąd bierze się nieprzyjemny zapach paska?

Śmierdzący pasek od zegarka to popularny problem, dotykający wiele osób. Dotyczy on jedynie pasków skórzanych. Szczególnie doskwiera mężczyznom, gdyż zwykle pocą się bardziej niż kobiety. Pot łatwo wnika w naturalny materiał i pozostaje tam. Wraz z nim w pasku zagnieżdżają się także bakterie obecne w ludzkiej skórze. To one są odpowiedzialne za przykrą woń. Posiadając zegarek ze skórzanym paskiem, najlepiej unikać uprawiania z nim sportu. Największy problem powstaje niestety latem, wówczas nie mamy możliwości kontrolowania sytuacji i musimy zaradzić problemowi w inny sposób.

Śmierdzący pasek od zegarka- co zrobić?

W internecie znajdziemy wiele wskazówek, odnośnie tego, jak odświeżyć śmierdzący pasek od zegarka. Domowe sposoby czyszczenia, nie zawsze jednak są w stanie podołać tej sytuacji, szczególnie jeśli pot i bakterie zbierały się latami. Kiedy kolejna próba nie przynosi zamierzonego efektu, lub śmierdzący pasek od zegarka ulega niszczeniu w skutek stosowanych środków, warto rozważyć zakup nowego egzemplarza. W dobrych sklepach, także tych internetowych można znaleźć wspaniałe okazje. Paski wykonane z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej, która długo pozostaje niezniszczona i świeża. W szerokiej ofercie jubilerskiej z pewnością natrafić można na atrakcyjne paski, pasujące idealnie do posiadanego zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *