Wielki powrót lat 80. Trendy modowe.

zegarek

Moda z dawnych lat wraca do nas cyklicznie, co jakiś czas. Powroty często zaskakują, ponieważ do łask wracają rzeczy, których wiele osób jeszcze niedawno pozbywało się ze swoich szaf i komód.

Moda z lat 80

Podobny los, jak ubrania spotykał też dodatki, gadżety i biżuterię. Zegarki elektroniczne z lat 80 jeszcze niedawno, kojarzyły się czymś co przeminęło i nigdy nie powróci, podobnie jak wielkie tapirowane fryzury. Tymczasem w modzie, nastąpił nieoczekiwany obrót. Młodzież chętnie wraca do jeansowych, mocno wytartych kurtek i t- shirtów z charakterystycznymi dla tamtych lat hasłami i grafikami. Kolory znów stają się odważne, a makijaż bardziej kolorowy i eksperymentalny. Powróciły też i zegarki elektroniczne. Niektóre modele są bezpośrednio inspirowane latami 80, inne zaś są jedynie pewną interpretacją i próbą pogodzenia dawnych i nowych trendów.

Zegarki elektroniczne z lat 80- wpleć je w swój styl

Jeżeli zależy nam nam na komponowaniu swoich stylizacji z wyczuciem najnowszych trendów, zegarki elektroniczne z lat 80 będą strzałem w dziesiątkę. Mogą stać się lekko ekstrawaganckimi dodatkami na tle stonowanego ubioru. W swobodnych, streetowych stylizacjach, będą decydującym akcentem i kropką nad i. Zegarki elektroniczne z lat 80 to nie tylko oryginalny wygląd. Osoby, które są aktywne i nie chcą nosić ze sobą telefonu podczas uprawiania sportu, z pewnością docenią dodatkowe funkcje. Stoper i minutnik to jedne ze standardowych opcji dodatkowych. Często spotykane są także rozbudowane alarmy, kalendarze itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *