Modny zegarek- musisz go mieć!

modny zegarek

Zegarek to jeden z dodatków towarzyszących człowiekowi od bardzo dawna. Mimo, iż w dzisiejszych czasach, wiele osób korzysta z wyświetlacza telefonu komórkowego, aby sprawdzić godzinę, zegarki wciąż nie odchodzą do lamusa.

Zegarki- zmieniające się trendy

Moda w świecie zegarków bywa równie dynamiczna jak w przypadku ubrań. W latach siedemdziesiątych, modne zegarki wyglądały zupełnie inaczej niż te, które zawitały do nas z w połowie następnej dekady. Od tego momentu, przez ponad dziesięć lat, najpopularniejsze stały się zegarki elektroniczne. Ilość wbudowanych funkcji, robiła z nich małe gadżety, które posiadały własny budzik, kalkulator, podświetlenie i wiele innych. Po nich, na pierwsze miejsca, wróciły znów propozycje klasyczne, lecz z drobnymi zmianami. Jedną najciekawszych w ostatnich latach jest zegarek z jedną wskazówką. Przedmiot ten, doskonale wpasowuje się w często spotykany dziś minimalizm w designie.

Prosty i przyciągający wzrok- zegarek z jedną wskazówką

Mało kto spodziewał się takiego kroku ze strony współczesnych producentów. Odważny pomysł okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Zegarek z jedną wskazówką to produkt wyróżniający się na tle innych aktualnych ofert. Wybierany bardzo chętnie przez młodych, ambitnie podchodzących do swojego stylu mężczyzn. Wydawać by się mogło, że zegarek z jedną wskazówką jest pewną niedogodnością, zważywszy na dzisiejsze podejście do czasu. Chcemy odmierzać wszystko jak najdokładniej i zwracamy uwagę na punktualność. Okazuje się jednak, że nie jest to żadnym problemem. Niektórzy producenci oferują inne, bardzo ciekawe rozwiązania zamiast np. wskazówki godzinowej. W jej miejsce pojawia się chociażby kolorowe- dopasowane do innych detali- oznaczenie pod aktualna godziną. Wygląda to bardzo schludnie i interesująco. Dla innych zaś, brak drugiej wskazówki, czyli minutowej, nie ma większego znaczenia. Jest wręcz celowym zabiegiem producenta, wskazującym na konieczność nowego podejścia do czasu- celebracji i chwili skupienia podczas spoglądania na zegarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *